• Wyśmienite śniadania

Wyśmienite śniadania

Nasze  śniadania

Nie uznajemy kompromisów jeśli chodzi o nasze śniadania. Codziennie, od godziny 8:00 możecie Państwo delektować się domowym chlebem, bogatym wyborem dań ciepłych, wędlin, serów, w tym podhalańskim buncem i smalcem naszego przepisu. Na naszych śniadaniowych stołach znajdziecie Państwo również aromatyczną, świeżo paloną kawę, do której serwujemy chrupiące, wypiekane przez nas croissanty, pyszne ciasta i desery.

W naszym hotelu kładziemy ogromny nacisk na jakość i smak, wspierając tym samym lokalnych przedsiębiorców, którzy dostarczają nam zawsze świeże produkty. To dzięki nim na naszych stołach zawsze znajdziecie Państwo kosze sezonowych owoców, warzyw oraz domowe konfitury.

Państwa kulinarne, śniadaniowe życzenia, których nie zaspokoi to, co znajduje się na stole, spełni nasz  szef kuchni, przygotowujący idealne jajko na miękko w trzy minuty!

W naszym hotelu podajemy Państwu to, co najlepsze. Nie wiemy, czy istnieje przepis na szczęście ale jesteśmy przekonani że nasze pyszne, pożywne śniadanie to recepta na udany dzień!

Śniadanie w formie bufetu: 8:00 - 11:00

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij