• Niepowtarzalna kuchnia
  • Wykwintne Menu

Niepowtarzalna kuchnia

Wielu Gości powraca do nas, uwiedzionych niezapomnianym smakiem potraw wyczarowanych przez Szefa Kuchni. Dowodzi, to że nasza gastronomia cieszy się zasłużonym uznaniem.

Restauracja Koneser, w Zakopanem, jest naszą dumą. Nasi Goście mogą tutaj zasmakować dań kuchni narodowej i nie tylko. Szczególnie polecamy pysznie przyrządzoną kaczkę oraz zupę chrzanową, które są specjalnością naszej restauracji.

Kuchnia malowana smakiem

Sezonowe propozycje menu, pyszne potrawy oraz wyselekcjonowany dobór win z całego świata sprawiają, że nie sposób zapomnieć o restauracji Koneser.
Oprócz wyśmienitej kuchni w naszej restauracji znajdą Państwo niepowtarzalny, elegancki klimat oraz profesjonalną i dyskretną obsługę.

Rezerwacja stolika pod numerem: 18 20 24 230

Szef kuchni poleca

Wykwintne Menu

Propozycje dań w naszym menu to szansa skosztowania przepysznych dań kuchni narodowej oraz naszych wariacji na temat kuchni z różnych zakątków świata.

Zapraszamy do zapoznania się z kartą menu oraz rozpoczęcia kulinarnej wyprawy z naszą restauracją.

Unikalna propozycja na Lunch

Dla tych z Państwa, którzy szukają stale nowych doznań smakowych przygotowaliśmy propozycje lunchy. Co tydzień przedstawiamy inny zestaw propozycji Lunchu malowanego smakiem.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30 - 15:00.

Lunch Malowany Smakiem

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij