• Nasze pokoje
  • Pokoje Premium
  • Cennik pokoi
  • Vouchery

Nasze pokoje

Hotel Litwor zapewnia ekskluzywne noclegi w centrum Zakopanego oddając do dyspozycji Gości pokoje typu standard i premium oraz apartamenty.

Każdy z pokoi wyposażony jest w klimatyzację, mini bar, telefon, telewizję,  prywatny sejf, radio z budzikiem, bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na Tatry.
W łazienkach znajduje się podgrzewana podłoga, suszarka i podgrzewacz do ręczników. 

Doba hotelowa rozpoczyna się o 16:00, a kończy się o 12:00.

Pokoje standard

Pokoje standard dostępne są w konfiguracjach 1, 2 i 3 osobowych. Nasze pokoje standard wyposażone są w klimatyzację, mini bar, telefon, telewizję, prywatny sejf oraz radio z budzikiem.

Pokój jednoosobowy

już od312 /noc
szczegóły

Pokój jednoosobowy. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzacje, mini bar, telefon, TV SAT, prywatny sejf, a także radio z budzikiem. W łazienkach oprócz podgrzewanej podłogi znajduje się suszarka i podgrzewacz do ręczników...

Pokój dwuosobowy (łóżko małżeńskie)

już od375 /noc
szczegóły

Pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim. Każdy pokój wyposażony  jest w klimatyzacje, mini bar, telefon, TV SAT, prywatny sejf, a także radio z budzikiem. W łazienkach oprócz podgrzewanej podłogi znajduje się suszarka i...

Pokój dwuosobowy z 2 oddzielnymi łóżkami

już od375 /noc
szczegóły

Pokój dwuosobowy z 2 oddzielnymi łóżkami. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzacje, mini bar, telefon, TV SAT, PAY TV, prywatny sejf, a także radio z budzikiem. W łazienkach oprócz podgrzewanej podłogi znajduje się susza...

Pokój dwuosobowy z dostawką

już od375 /noc
szczegóły

Pokój dwuosobowy z dostawką. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzacje, mini bar, telefon, TV SAT, prywatny sejf, a także radio z budzikiem. W łazienkach oprócz podgrzewanej podłogi znajduje się suszarka i podgrzewacz do ręcznik...

Pokoje Premium

Pokoje Premium składają się z dwóch osobnych pomieszczeń. Nasze pokoje premium wyposażone są w klimatyzację, mini bar, telefon, telewizję, prywatny sejf oraz radio z budzikiem.

Apartamenty

Pokoje Apartamenty posiadają osobno sypialnię i salon, dodatkową łazienkę oraz są większe od pokoi  wpozostałych standardach. Nasze apartamenty wyposażone są w klimatyzację, mini bar, telefon, telewizję, prywatny sejf oraz radio z budzikiem.

Apartament jednoosobowy

już od467 /noc
szczegóły

Apartament jednoosobowy. Do dyspozycji salon i sypialnia. Każdy apartament wyposażony jest w klimatyzacje, mini bar, telefon, TV SAT, prywatny sejf, a także radio z budzikiem. W łazienkach oprócz podgrzewanej podłogi znajduje się suszarka i po...

Apartament dwuosobowy

już od561 /noc
szczegóły

Apartament dwuoosobowy. Do dyspozycji salon i sypialnia. Każdy apartament wyposażony jest w klimatyzacje, mini bar, telefon, TV SAT, prywatny sejf, a także radio z budzikiem. W łazienkach oprócz podgrzewanej podłogi znajduje się suszarka i pod...

Pokoje Premium

Pokoje Premium posiadają wyposażenie, takie jak w pokojach typu standard, a dodatkowo składają się z dwóch osobnych pomieszczeń.

Zapytaj o dostępność

Cennik pokoi

Podane ceny są cenami standardowymi, od których naliczany jest rabat dla klienta. Mogą się różnić w zależności od dnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami. 

Rodzaj pokoju Cena
Pokój dla 1 osoby 495 zł
Pokój dla 2 osób 595 zł
Pokój Premium dla 1 osoby 645 zł
Pokój Premium dla 2 osób 745 zł
Apartament dla 1 osoby 740 zł
Apartament dla 2 osób 890 zł

Dostawka stała - 160 zł, Dziecko bez świadczeń do lat 3 - GRATIS, Opłata za zwierzę - 50 zł, Zniżka dla dzieci do lat 12 - 20%, Opłata za parking - 35 zł, Opłata za garaż  - 60 zł, Dla grup zorganizowanych ceny podlegają negocjacji. Cena zawiera śniadanie i podatek VAT. Cena nie uwzględnia opłaty miejscowej.

Vouchery

Chcąc sprawić bliskiej osobie wspaniały prezent polecamy rozważyć zakup voucheru na pobyt w Hotelu Litwor lub na niezapomnianą kolację w Restauracji Koneser.
Zarówno pobyt w naszym Hotelu, jak i elegancja kolacja dostarczą przyjemnych i zapadających na długo w pamięci doznań.

Nasze vouchery 

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij