• Spotkania biznesowe
  • Imprezy integracyjne

Spotkania biznesowe

Hotel Litwor stanowi idealne miejsce na eleganckie spotkania biznesowe i kameralne konferencje w Zakopanem.

Odpowiednio wyposażone i przygotowane na najwyższym poziomie sale konferencyjne oraz profesjonalna i doświadczona obsługa są gwarantem powodzenia każdego wydarzenia.

Atrakcyjne położenie Hotelu Litwor w samym centrum Zakopanego, zapewni niepowtarzalną atmosferę oraz szerokie możliwości rekreacji i interesującego spędzenia czasu wolnego.

SPOTKANIA BIZNESOWE

Zakopane należy do najbardziej atrakcyjnej części Podhala. Jest to największe miasto w bezpośrednim otoczeniu Tatr, które nieformalnie nazywane jest zimową stolicą Polski, jednak warte jest odwiedzenia o każdej porze roku i to nie tylko w ramach urlopu. Hotel Litwor stanowi idealne miejsce na eleganckie spotkania biznesowe i kameralne konferencje w Zakopanem. Mieści się w samym sercu tego miasta, przy ul. Krupówki, dzięki czemu łatwo do niego trafić. Ponadto atrakcyjne położenie Hotelu Litwor w samym centrum Zakopanego zapewni niepowtarzalną atmosferę oraz szerokie możliwości rekreacji i interesującego spędzenia czasu wolnego po spotkaniu biznesowym czy konferencji.

Hotel Litwor posiada ofertę znakomicie dostosowaną do potrzeb klientów przyjeżdżających do Zakopanego w celach służbowych czy w ramach rozwoju zawodowego. Otoczenie piękna przyrody, odpowiednio wyposażone i przygotowane na najwyższym poziomie sale konferencyjne oraz profesjonalna i doświadczona obsługa, a do tego restauracja z niepowtarzalnym, eleganckim klimatem serwująca pyszne potrawy i wyselekcjonowane wina, są gwarantem powodzenia każdego wydarzenia o charakterze biznesowym i nie tylko. Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie turystyki biznesowej, dlatego możemy zaproponować Państwu kompleksową ofertę - planowanie, przygotowanie oraz obsługę spotkań biznesowych w Hotelu Litwor w Zakopanem.

SALE KONFERENCYJNE

Hotel Litwor dysponuje dwoma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi  przystosowanymi do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Każda sala konferencyjna została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny, odpowiadający wszelkim potrzebom naszych klientów. Większa sala konferencyjna może pomieścić 60 osób. Kameralne spotkania organizowane są w mniejszej sali przeznaczonej dla maksymalnie 20 osób. Doskonale przygotowane pomieszczenie z odpowiednią ilością miejsc i nowoczesnym zapleczem technicznym zapewnia przebieg spotkania na wysokim poziomie.

IMPREZY INTEGRACYJNE

W hotelu Litwor istnieje możliwość przygotowania imprezy integracyjnej dla firmy. Zakopane to doskonałe miejsce na organizację takiego eventu. Atrakcyjnym urozmaiceniem imprez o charakterze biznesowym może być bogata oferta plenerowych gier połączona z wieczorami folklorystycznymi i biesiadami góralskimi. Jest to oryginalny sposób na budowanie pozytywnych relacji w biznesie. Ta oferta skierowana jest głównie do firm chcących wyróżnić swoich pracowników, ale także tych, które pragną nawiązać bliższy kontakt z kontrahentami. Wedle życzenia impreza integracyjna w naszym hotelu może być poszerzona o elementy turystyki i sportu, również z kategorii sportów ekstremalnych. Taka forma aktywności pomaga przełamywać bariery i własne słabości, a jednocześnie solidaryzuje uczestników, co z kolei przekłada się na lepszą komunikację między pracownikami i efektywność pracy w grupie poprzez dążenie do wspólnego celu. W trosce o bezpieczeństwo uczestników tego rodzaju imprezy integracyjne są zabezpieczone i nadzorowane przez profesjonalnych instruktorów, ratowników TOPR.

Sale konferencyjne

Hotel dysponuje dwoma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi przystosowanymi do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Pomieszczenia wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny, odpowiadający wszelkim potrzebom naszych klientów. Największa z sal może pomieścić 60 osób. Kameralne spotkania organizowane są w mniejszej sali przeznaczonej dla maksymalnie 20 osób.

Imprezy integracyjne

Atrakcyjnym urozmaiceniem imprez o charakterze biznesowym może być bogata oferta plenerowych gier integracyjnych połączona z wieczorami folklorystycznymi i biesiadami góralskimi.
Ta oferta skierowana głównie do firm chcących wyróżnić swoich pracowników. Zawiera ona w sobie elementy turystyki, sportów ekstremalnych i gier integracyjnych. Gry są zabezpieczane i nadzorowane przez profesjonalnych instruktorów, ratowników TOPR.

Pełną informację na ten temat uzyskacie Państwo w Dziale Rezerwacji:
tel. +48 18 20 20 222
e-mail: konferencje@litwor.pl

 

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij